Ogłoszenie

Wprowadzona została nowa zasada regulaminu! Poznać ją można w tym temacie: REGULAMIN!

#1 2007-08-12 19:13:53

Pelkas

Administrator

status 3045190
1446573
Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 22
Punktów :   

Regulamin!

Regulamin:



1.Tor


- jezdzimy na 35% okrazen

- obowiazkowy jest przynajmniej jeden zjazd do boxu

- jedzimy na srednich obrazeniach

- jeden kierowca moze reprezentowac barwy tylko jednego teamu

- jesli zdarzy sei jakis wypadek admin i host xD roztrzygaja kto zawinil a winny zostanie ukarany

- kwalifikacje odbywaja sie 20min

- jesli ktos spamuje podczas treningow lub innych "sciganek" Smile zostaje automatycznie usuniety z serwera.

- gdy GP odbywa sie o godzinie 18 czekamy na graczy 10 min. serwer bedzie stal juz pol godziny przed wyscigiem.

- na kwalifikacje i treningi oficjalne staramy sie przychodzic, jesli kogos nie bedzie na kwalifikacjach jak wiadomo laduje na koncu stawki Smile)

-gramy na zmiennosc pogody


2.Gracze

- przyjmujemy tylko osoby, ktore posiadaja minimum lacze 512kb/s(aby nie bylo lagow na serwerze)

- jesli na forum podaliscie nick:Gracz taki musicie miec podczas wyscigu

- jesli na starcie ktos specjalnie wladuje sie w kogos to odrazu zostaje usuniety z serwa a dotego na swoim koncie dodajemu mu -3 pkt Smile

- za wulgaryzmy do graczy -1pkt w ogolnej punktacji

- gdy ktos skroci sobie szykane xD przejezdzajac przez trawnik i zyska na tym np. pozycje w gore to zaraz po wjechaniu na odpowiedni tor ma obowiazek przeposcic gracza ktory byl przed nim i zostal w ten sposob wyminiety.

- jesli ktorys z tych punktow zostanie zlamany a ja tego niezauwaze (jak wiadomo ja tez oczestnicze w GP Smile ) to prosze napisac do mnie wyslac demo i wyjasnic o co chodzi to napewno wyegzekwujemy kare Razz



3.Punktacja i daty

- godziny oficjalnych treningow kwalifikacje i GP ustalamy wspolnie
- nieobecnosc w GP owocuje w 0pkt

- Pkt za poszczegolne miejsca
1.5pkt
2.4pkt
3.3pkt
4.2pkt
5.1pkt
6.0pkt
7.0pkt
8.0pkt

Zwycięzca KWALIFIKACJI otrzyma 1pkt do klasyfikacji generalnej!


http://img478.imageshack.us/img478/8770/newspaperba8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pytam.pun.pl www.wolves.pun.pl www.hussarians.pun.pl www.heroes-lore.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl